>

Yoga en paarden in Jordanië

Jacqueline ging naar Jordanië voor onze yoga en paarden vakantie. Deze bestemming stond al lang op haar verlanglijstje en de afwisseling van yoga, ritten en excursies sprak haar erg aan. Hier lees je haar reisverslag!

De paardrij- en yogavakantie met Centaur Trails in Jordanië heeft mijn dromen laten uitkomen! De heerlijke lange ritten, afwisselend stappen, draven, galopperen en af en toe een rengalop in de Wadi Rum woestijn deden mij, op mijn 61ste weer jong, onbekommerd, stoer en gelukkig voelen.

De paarden worden goed verzorgd. Ze zijn betrouwbaar en hebben een enorm uithoudingsvermogen, petje af. De Bedoeïenen zijn zo gastvrij en hartverwarmend, het hele Jordaanse volk eigenlijk! Slapen onder de sterrenhemel in de stilte van de woestijn , de paarden zachtjes horen hinniken was echt magisch.

De yoga, het spiegelen met paarden, verzorgd door Sandra gaf mij de nodige afwisseling en verdieping. De rotsstad Petra zien is nog imponerende dan ik ooit had bedacht. Het lekkere eten, de goede verzorging, duidelijke communicatie voor/tijdens/na de reis, alles was zo goed geregeld. 

Grote dank aan de dames van Centaur Trails en alle lieve mensen met wie zij samen werken in Jordanië. Niet twijfelen om naar Jordanië te gaan! Doen en geniet je helemaal gek. 

Vrolijke groet Jacqueline


Jacqueline van H. (61) schreef deze beoordeling. Jacqueline van H. reisde: Alleen

Wat is jouw droomreis?

Er zijn veel verschillende paardrijvakanties, kijk snel welke het beste bij jou past!

Ontdek onze bestemmingen
Centaur Trails
Menu